Pristatymas

 • Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).
  * Perkant už 50 Eur ir daugiau.

  Stengiamės, kad Jūsų užsakytos prekės būtų pristatytos kuo greičiau, o siuntą galėtumėte atsiimti patogiausioje vietoje. Siuntas paruošiame ir išsiunčiame per 1-ą darbo dieną.

  Pristatymo būdai:
  • Pristatymas „LP express“ siuntų terminaluose.
  • Pristatymas „Omniva“ siuntų terminaluose.
  • Pristatymas per „Venipak“ kurjerį.

  Prekių pristatymo kaina ir terminas:
  Kurjeris (VENIPAK) – 2-3 d.d. - 3,50 €
  Paštomatai (LP Express, Omniva) – 1-3 d.d. - 2,90 €

  Pristatymas į „LP Epxress“ ir „Omniva“ siuntų terminalus

  Kai tik Jūsų siunta bus pristatyta į „LP express“ ir „Omniva“ siuntų terminalus, gausite pranešimą į mobilųjį telefoną, kurį nurodėte užsakydami. Siuntą galite atsiimti per 7 dienas nuo pranešimo gavimo dienos. Spustelėkite mygtuką „Atsiimti siuntą“ terminalo ekrane ir įveskite kodą, kurį gavote į savo mobilųjį telefoną ar el. paštą.

  Kurjerio pristatymas

  Pristatymas kurjeriais „VENIPAK“ visoje Lietuvoje, pasirinkite šį pristatymo būdą, jei norite, kad kurjeris pristatytų jūsų užsakymą į namus. Prekės bus pristatytos per 1-2 darbo dienas. Kurjeriai pristato užsakymus iš anksto suplanuotu maršrutu, todėl tikslaus pristatymo laiko pasirinkti neįmanoma, tačiau galite pažymėti laiko intervalą, kuris Jums būtų patogus. Siuntos numerį VENIPAK siunčia iš vakaro ir pristatymo dieną SMS žinute. Pristatymo dieną kurjeris susisieks su jumis ne vėliau kaip likus 30 minučių iki numatyto pristatymo laiko. Prekių pristatymas darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00. Užsakymo metu galite pasirinkti apmokėjimo būdą – apmokėjimas kurjerui pristatant, kurjerui galėsite už užsakymą atsiskaityti banko kortele arba bekontakte kortele, grynaisiais atsiskaityti galimybės nėra.

  Ačiū, kad perkate!